Böylesi Olsa Olsa Anca Yeşilçam’da Olur! Karısı Kardeşi Çıktı!

Sosyal medyada yaptığı paylaşımda, karısının hayatını kurtarmak için böbreğini bağışlamak istediğini dile getirdi. İki çocuğu olduğunu belirten genç adam, “Akrabalarının testleri yapıldı, ancak uygun bir donör bulunamadı. Bu durumun zor olduğunu biliyordum, bu yüzden bağış yapma olasılığını görmek için test yaptırmaya karar verdim” dedi.

Daha sonra, eşinin dokularıyla uyumlu olduğunu belirten bir telefon aldığını söyleyen adam, “Doktor, HLA (insan lökosit antijeni) doku testi sonuçlarından bazı bilgiler nedeniyle ek testler yapmak istediğini belirtti. Fazla düşünmeden kabul ettim” dedi.

‘ŞOK OLDUM, KAFAM KARIŞTI’

Genç adam, test sonuçları geldiğinde kendisinin ve karısının anormal derecede yüksek bir eşleşme yüzdesine sahip olduğunu öğrenince şaşkınlığını dile getirdi. “Şok oldum ve kafam karıştı. DNA bilgisinin nesiller boyunca nasıl aktarıldığı nedeniyle bir ebeveynden çocuğa en az yüzde 50’lik bir eşleşme olabileceğini ve kardeşlerin de yüzde 0-100’lük bir eşleşme olabileceğini açıkladı. Karı-koca olarak iyi bir eşleşme nadir görülen bir durumdu” dedi.

“Biz akrabayız, hayır, şaka yapmıyorum. İleriye doğru ne yapacağımı bilmiyorum ama bunun yanlış olabileceğini biliyorum. O benim karım ve çocuklarımızın annesi” ifadelerini kaydeden adamın paylaşımı herkesi şoke etti.

Bir sosyal medya kullanıcısı, “Böylesi ancak filmlerde olur” yorumunda bulundu. Diğer bir sosyal medya kullanıcısı ise, “Biyolojik kardeş olabilirsiniz, kuzen olabilirsiniz ya da doktor yanılıyor olabilir” yorumunu yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x